Menü Kapat

Datalogger Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı

Datalogger Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı

Datalogger Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı satış ve pazarlama ve fiyat bilgisi öncesi, bilmeniz gereken detaylı bilgiler ile cihaz özelliklerini sizler için tek bir sayfaya topladık.

Datalogger Kimo KT 50 Cihazının teknik ve genel özelliklerini kapsamlı bir şekilde siz Datalogger  ” veri kaydedici ” kullanıcıları için hazırladık. Dünden bugüne gelişen teknolojinin hızına erişmek malesef çok zor olsa da, Ram Limited Şirketi olarak Bir çok datalogger modelleri arasından en iyisi, en sağlam, en verimli cihazların satışını yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı bildik.

Datalogger Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı
Datalogger Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı

Datalogger Kimo KT 50 de satışını üstlendiğimiz cihazların başında gelmektedir. Marka ve modelini çok fazla duymasanız da, işletmeleriniz için gerekli ve uygun yerlerde kullanıldığında maximum verim alacağınız cihazlardan bir tanesi olmayı hak etmiştir.  Şirketimi bünyesinde stoklu çalıştığımız ürünlerden bir tanesidir. İhtiyacınız dahilinde hızlı ve güvenilir hızlı teslimatımız ile, datalogger kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını ivedi bir  şekilde gidermeye çalışıyoruz. Uzman ve tecrübeli Teknik personellerimiz sayesinde, cihazın satıış sonrası kullanım için gerekli tüm eğitimlerini vermekteyiz.

Ayrıca datalogger cihazımızın satış sonrası teknik servis hizmetlerini tüm hassasiyetimiz ile sürdürmekteyiz. Sizlerin de bildiği gibi bu tür cihazlarda karşılaşacağınız sorunlara hızlı ve pratik çözümler sunmak iş yerlerinizin de çalışma hızını  arttırmasına ve daha verimli çalışmanıza sebep olacaktır. Şimdi gelelim Kimo KT 50 Modelinin genel yapısı ve özelliklerine.

Datalogger Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı Genel Özellikler

Datalogger Kimo markası  KT 50 modeli Sıcaklık Ölçer Cihazının genel yapısı ve özelliklerini anlatalım.

Gıda Endüstrisi,İlaç Endüstrisi,Depolama faaliyetleri,Lojistik vb. sektörlerde kullanılan sıcaklık kayıt cihazıdır. Kompakt tasarımı sayesinde pratik ve kullanılışlıdır.Yazılımı ile ölçülen değerleri grafik üzerinde işaretleyebilir.Grafik üzerinde ölçüm değerlerine dipnot ve açıklama yazabilir. Grafik yakınlaştırma uzaklaştırma ile detaylı ölçülen değerleri görebilirsiniz. Detaylı değerler analiz tablosu grafik ve tabloları aynı anda beraber görebilme imkanı sunar.Pdf,excel,ölçüm tablosunu jpeg resim olarak kaydedebilirsiniz.Birden farklı datalogger cihazını toplu olarak liste halinde kayıt edip cihazların listesini görme imkanı sunar yazılımında ve probları var ise probları ve cihazları listeleyebilirsiniz. Farklı fonskiyonlar seçeneği ile ölçüm değerlerinde hesaplamalar yapabilir.Yazdırmadan önce detaylı ön izleme saat,sayfa numarası,dosya görüntüleme seçenekleri, logo değişimi yapabilirsiniz.

Data logger Kimo markasının KT 50 modeli Sıcaklık Ölçer Cihazının genel özelliklerine baktığımızda, ihtiyacınız olan kullanım alanlarınızda oldukça başarılı sonuçlar alacağınız konusunda hem fikir olmuş oluruz. Çünkü cihazlarımızın  verimlilik düzeyinin oldukça yüksek olması ayrıca işinizi kolaylaştıracaktır. Gelişen Datalogger cihazlarının teknolojisi her ne kadar her geçen gün hızlı bir değişime uğrasa da, Bu cihazımız her daim işletmelerinizin işin görecek ve memnuniyet sağlayacaktır.

Data logger  Veri Kaydedici Kimo Marka KT 50 Modeli Sıcaklık Ölçer Cihazı Teknik Bilgiler

Ölçüm aralığı -40 ile 70 °C, Hassasiyet, Çözünürlük, Ebat bilgilerine katalog dosyamızı indirerek ya da Ön izleme yaparak ihtiyacınız olan bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca kalibrasyon sertifikası isteğe Bağlıdır. Bunu da özellikle belirtmek isteriz. Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı kataloğunu indirmek ya da ön izleme yapmak için belirttiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Datalogger Veri Kaydedici Kimo Marka KT 50 Modeli Sıcaklık Ölçer Cihazı  Teknik Bilgi, Özellik Kataloğu İndir

Cihazımızın indirim işlemlerinden sonra ya da ön izleme yaptığınız andan itibaren aklınıza takılan soru ve soru işaretlerinin çözümünü yine şirketimizde bula bilirsiniz. Telefon numaralarımızı arayarak, ya da mail adreslerimizi kullanarak daha detaylı bilgiler alabilir, İşletmeleriniz konusunda çözüm üretmemizi isteye bilirsiniz.

Datalogger Kimo Marka Sıcaklık Ölçer Cihazı Yetkili Satıcısı

Ram Limited Şirketi Ölçü ve Kontrol Sistemleri olarak yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir Ölçüm cihazları teknolojisi üzerine çalışmaktayız. İthalatını yaptığımız cihazların satışının sonrasında eğitim ve servis hizmetleriniz bizzat şirket bünyesi personeller  üzerinden yapıldığını belirtmek isteriz. Oluşa bilecek sorun ve problemlerinize en yakın çözüm noktası olarak sizlerin güvenini almak bizim için her şeyden daha önemlidir.

Ülkemizde Yetkili Temsilciliği\’ni yaptığımız markalar ve ürünler. Çok çeşitli fiziksel ve kimyasal parametrelerin ölçülmesi, izlenmesi ve kayıt edilmesinde kullanılır. En son teknolojik yeniliklere uygun ve Dünya’da kendi alanında lider konumda bulunan üretici firmaların ürünleridir. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin montaj, servis ve kalibrasyon hizmetlerini de tecrübeli ve güvenilir kadromuzla desteklemekteyiz.

Çalışmalarımız 2000 yılından itibarendir. Hep daha iyisini en iyi hizmet çerçevesinde ve dürüst hizmet anlayışıyla sunmaya çalışmak ve bunları yaparken sizlere en yeni teknoloji ürünleri, en rekabetçi fiyatlar ile temin etmek daima birinci hedefimiz olmuştur.

Kimo Datalogger cihazlarımız;

Günümüzün rekabetçi iş ortamında, en iyi fiyatın yeterli olmadığı, en iyi satış sonrası hizmetin de siz kaliteyi arayan müşterilerimizin karar vermesinde, en öncelikli unsurlardan biri olduğunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmaktayız.

Temsilciliğini yaptığımız firmaların ürünlerinin resmi internet satış sayfası olan www.ramolcu.com ‘dan kolaylıkla istediğiniz ürünlerin teknik özellikleri,datasheetlerini görebilirsiniz.Ayrıca internet satışımızdan kampanyalı fiyatlardan yararlana bilirsiniz.

Datalogger cihazlarının bir çok modelinin de satışını yapmaktayız. Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı haricinde Diğer datalogger cihazları sayfamızı ziyaret ederek modellerimizi inceleye bilir, bizlerden teklif alarak fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.  İstenildiği taktir de iş yerlerinizde inceleme yaparak ihtiyaç duyduğunuz cihazın bir modelini sizler için önere biliriz.

Datalogger ”veri kaydedici” iletişim sayfamıza ulaşarak    telefon numaralarımızı arayın sizlere gerekli detaylı bilgileri verelim.

Datalogger Veri kaydediici, Kimo Marka KT 50 Modeli Sıcaklık Ölçer Cihazı, Datalogger, Veri Kaydedici, Kimo,Kimo KT 50, Sıcaklık Ölçer Cihazı Anahtar kelimeleri aracılığı ile sitemiz arama sayfası ve ya google, yahoo, bing gibi arama motorları üzerinden ürünümüzü bulabilir incelemeler yapabilirsiniz.

Datalogger cihazları ile ilgili diğer yazılarımız;

Bir önceki yazımız olan Datalogger Veri Kaydedici Cihazlar Ürün Özellik Bilgisi başlıklı makalemizde Data, Datalogger ve Datalogger veri kaydedici Datalogger, sıcaklık, nem, fark basınç, ışık şiddeti ölçer cihazları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir