Menü Kapat

Datalogger Kimo KT 120 Sıcaklık Ölçer Cihazı

Datalogger Kimo KT 120 Sıcaklık Ölçer Cihazı

Datalogger Kimo KT 120 Sıcaklık Ölçer Cihazı fiyat, verimlilik, performans gibi özelliklerinin yanı sıra teknik bilgilerini sizlere aktarmaya çalışacağız.

Datalogger cihazlarının dışında günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte ölçü ve ölçüm cihazlarının  kullanım alanlarının artması ile birlikte, datalogger cihazlarına duyulan ihtiyaç da bir  o kadar da artmış bulunmaktadır. Ülkemizin sanayi bölgelerinin yanı sıra irili ufaklı bir çok işletmede kullanılmak üzere satışı yapılmaktadır. İş verimliliğini kolaylaştıran ve kesin net sonuçlar elde edilen bu cihazlar hakkında merak ettiğiniz tüm konulara bu yazımız ile değinmek istiyoruz.

Datalogger modellerimizden olan Kimo KT 120 sıcak ölçer cihazı. Şirketimiz bünyesinde satışa sunduğumuz üstün nitelikli ölçüm cihazlarından bir tanesidir. Kt 120 ile beraber kt 50, ktt 220, kt220, 320 modeli gibi daha farklı modelleri de mevcut olup, istek ve ihtiyaç durumlarına göre seçim yapıla bilir. Tüm cihazların satış sonrası teknik destek ve cihaz eğitimi gibi sorumluluklarını Ram Limited Ölçü ve Ölçüm Cihazları olarak bizler üstlenmekteyiz.

Veri Kaydedici cihazlar içinde tanıtımını yakmakta olduğumuz Kimo Kt 120 cihazı teknik bilgilere göz atmak gerekirse;

Datalogger Kimo KT 120 Sıcaklık Ölçer Cihazı Özellikleri

Datalogger Kimo KT 120 Sıcaklık Ölçer Cihazı
Datalogger Kimo KT 120 Sıcaklık Ölçer Cihazı

Datalogger veri kaydedici cihazlarımızdan KT-120 datalogger dahili sıcaklık sensörü sayesinde gıda maddelerinin taşınması ve diğer lojistik faaliyetlerde,depolama faaliyetleri. Üretim ortam koşullarında -40 ºC ile +70 ºC sıcaklık aralığında ölçüm yapmak için uygundur. Datalogger üzerine sabit usb bağlantı girişi ile kolay kullanım sağlar.Yazılımı ile ölçülen değerleri grafik üzerinde işaretleyebilir. Grafik üzerinde ölçüm değelerine dipnot ve açıklama yazabilir. Grafik yakınlaştırma uzaklaştırma ile detaylı ölçülen değerleri görebilirsiniz. Detaylı değerler analiz tablosu grafik ve tabloları aynı anda beraber görebilme imkanı sunar. Pdf,excel, ölçüm tablosunu jpeg resim olarak kaydedebilirsiniz. Birden farklı datalogger cihazını toplu olarak liste halinde kayıt edip cihazların listesini görme imkanı sunar yazılımında ve probları var ise probları ve cihazları listeleyebilirsiniz.Farklı fonskiyonlar seçeneği ile ölçüm değerlerinde hesaplamalar yapabilir.Yazdırmadan önce detaylı önizleme saat,sayfa numarası,dosya görüntüleme seçenekleri, logo değişimi yapabilirsiniz.

Kimo KT 120 Sıcaklık Ölçüm Datalogger Cihazımızın Teknik Özellikleri

Ölçüm aralığı -40 ile 70 °C, Hassasiyet, Çözünürlük, Ebat bilgilerine katalog dosyamızı indirerek ya da Ön izleme yaparak ihtiyacınız olan bilgileri görebilirsiniz. Ayrıca kalibrasyon sertifikası isteğe Bağlıdır. Bunu da özellikle belirtmek isteriz. Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı kataloğunu indirmek ya da ön izleme yapmak için belirttiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Datalogger Veri Kaydedici Kimo Marka KT 120  Modeli Sıcaklık Ölçer Cihazı  Teknik Bilgi, Özellik Kataloğu İndir

Cihazımızın indirim işlemlerinden sonra ya da ön izleme yaptığınız andan itibaren aklınıza takılan soru ve soru işaretlerinin çözümünü yine şirketimizde bula bilirsiniz. Telefon numaralarımızı arayarak, ya da mail adreslerimizi kullanarak daha detaylı bilgiler alabilir, İşletmeleriniz konusunda çözüm üretmemizi isteye bilirsiniz.

Kimo Marka Sıcaklık Ölçer Datalogger Cihazı Yetkili Satıcısı olarak;

Şirketimiz Ram Limited Şirketi Ölçü ve Kontrol Sistemleri olarak yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir Ölçüm cihazları teknolojisi üzerine çalışmaktayız. İthalatını yaptığımız cihazların satışının sonrasında eğitim ve servis hizmetleriniz bizzat şirket bünyesi personeller  üzerinden yapıldığını belirtmek isteriz. Oluşa bilecek sorun ve problemlerinize en yakın çözüm noktası olarak sizlerin güvenini almak bizim için her şeyden daha önemlidir.

Ülkemizde Yetkili Temsilciliği\’ni yaptığımız markalar ve ürünler. Çok çeşitli fiziksel ve kimyasal parametrelerin ölçülmesi, izlenmesi ve kayıt edilmesinde kullanılır. En son teknolojik yeniliklere uygun ve Dünya’da kendi alanında lider konumda bulunan üretici firmaların ürünleridir. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerin montaj, servis ve kalibrasyon hizmetlerini de tecrübeli ve güvenilir kadromuzla desteklemekteyiz.

Kimo Sıcaklık Ölçer Veri Kaydedici Cihazları;

Çalışmalarımız 2000 yılından itibarendir. Hep daha iyisini en iyi hizmet çerçevesinde ve dürüst hizmet anlayışıyla sunmaya çalışmak ve bunları yaparken sizlere en yeni teknoloji ürünleri, en rekabetçi fiyatlar ile temin etmek daima birinci hedefimiz olmuştur.

Günümüzün rekabetçi iş ortamında, en iyi fiyatın yeterli olmadığı, en iyi satış sonrası hizmetin de siz kaliteyi arayan müşterilerimizin karar vermesinde, en öncelikli unsurlardan biri olduğunu hiçbir zaman aklımızdan çıkarmaktayız.

Temsilciliğini yaptığımız firmaların ürünlerinin resmi internet satış sayfası olan www.ramolcu.com ‘dan kolaylıkla istediğiniz ürünlerin teknik özellikleri, datasheetlerini görebilirsiniz. Ayrıca internet satışımızdan kampanyalı fiyatlardan yararlana bilirsiniz.

Datalogger cihazlarının bir çok modelinin de satışını yapmaktayız. Kimo KT 120 Sıcaklık Ölçer Cihazı haricinde Diğer datalogger cihazları sayfamızı ziyaret ederek modellerimizi inceleye bilir, bizlerden teklif alarak fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.  İstenildiği taktir de iş yerlerinizde inceleme yaparak ihtiyaç duyduğunuz cihazın bir modelini sizler için önere biliriz.

Datalogger ”veri kaydedici” iletişim sayfamıza ulaşarak    telefon numaralarımızı arayın sizlere gerekli detaylı bilgileri verelim.

Datalogger Veri kaydedici, Kimo Marka KT 120 Modeli Sıcaklık Ölçer Cihazı, Datalogger, Veri Kaydedici, Kimo, Kimo KT 120, Sıcaklık Ölçer Cihazı Anahtar kelimeleri aracılığı ile sitemiz arama sayfası ve ya google, yahoo, bing gibi arama motorları üzerinden ürünümüzü bulabilir incelemeler yapabilirsiniz.

Datalogger cihazları ile ilgili diğer yazılarımız;

Bir önceki yazımız olan Datalogger Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı başlıklı makalemizde Datalogger, Datalogger Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer ve Datalogger Kimo KT 50 Sıcaklık Ölçer Cihazı Datalogger, sıcaklık, nem, fark basınç, ışık şiddeti ölçer cihazları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir